top of page

ÜRÜNLERİMİZ

100%

TKİSEL

Nefis sandviçler, burgerler, köfte tabakları, bowl, lazanyalar, bolonez sosları, karnıyarıklar, tacolar, dolmalar, vegan etli fasulye ve bezelyeler, ve çok daha fazlası için size et içermeyen sonsuz olanaklar sunar!

Vegan köfte Yoket bitkisel .jpg
Netflix and chill 2.JPG

HAMBURGER KÖFTESİ

yoket_mart2024_97.JPG

100 gramlık leziz  bitkisel / vegan hamburger  köftesi, yüksek proteinli,  koruyucusuz ve  GDOsuz. İçinde et  olmadığına  inanamayacaksınız!

YOKET_nisan2023_32.JPG

KASAP KÖFTE

25 gramlık leziz vegan bitkisel kasap köfte,  yüksek proteinli,  koruyucusuz ve  GDO'suz. İçinde et  olmadığına  inanamayacaksınız!

KIYMA

Leziz vegan  kıymamız en  sevdiğiniz etli yemek  çeşitlerine bitkisel  alternatifler  üretmenize olanak  sağlar! Üstelik alışık  olduğunuz tatlardan  vazgeçmeden!

yoket_mart2024_62.JPG
Yoket_21.05.24_57.JPG

ŞİNİTZEL

Sevgiyle hazırlanan Yoket Schnitzel'imizin enfes çıtırlığını keşfedin! Her şnitzel, çıtır, altın rengi bir ekmek kırıntısı kaplamasıyla sarılmış etli bir doku sunan birinci sınıf bitki bazlı bileşenlerden yapılmıştır. 

NUGGET

Modern damak tadına uygun olarak tasarlanan Yoket Nuggets'ımızın çıtır mükemmelliğinin tadını çıkarın. Yüksek kaliteli bitki içeriklerinden yapılan bu külçeler, yumuşak ve sulu iç kısmıyla tatmin edici bir çıtırlık sunar.

BOLONEZ SOSU

YOKET Bolonez Sosumuzun zengin, özgün lezzetlerinin tadına varın. Birinci sınıf bitkisel bazlı malzemelerden hazırlanan bu sos, hızlı ve lezzetli yemekler için mükemmeldir. Her zaman sağlıklı ve rahatlatıcı bir yemek için ideal olan proteinle doludur.

bottom of page