top of page

BİTKİ
BAZLI KASAP
KÖFTE

YOKET KÖFTE 300 ÖN_edited.png

YOKET BİTKİSEL KÖFTE İLE KENDİNİZİ ŞIMARTIN!

Gerçek köfte deneyimini aratmayacak kıvamı ve lezzetiyle öne çıkan bu ürünümüz, damak tadınıza unutulmaz bir ziyafet sunuyor! Mangalda, ızgarada, tavada ya da fırında... Pişirme tercihiniz ne olursa olsun, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Geleneksel köftelerin sulu ve etli tatlarını bünyesinde barındıran bu eşsiz lezzet, bitki bazlı beslenmenin sağlık ve çevre dostu avantajlarını da beraberinde getiriyor. Sağlıklı ve lezzetli bir alternatif arayanlar için ideal bir seçenek olan bu köfteler, sofralarınıza modern bir dokunuş katmaya hazır!

gluten-free-symbol-doodle-icon-vector-31288919.jpg

Glütensiz

GDOsuz

istockphoto-1297289529-612x612.jpg

Vegan

Yüksek protein

KULLANIM ÖNERİLERİMİZ

Buzdolabında çözdürerek ya da doğrudan donmuş olarak pişirebileceğiniz bitki bazlı kasap köftelerimizi, lezzetini tam olarak alabilmeniz için önceden ısıtılmış orta ateşli tavada, ızgarada veya mangalda pişirebilirsiniz. Her iki tarafını da eşit sürelerde ve sık sık çevirerek, donmuş köfteler için her yüzeyi 3-4 dakika, çözdürülmüş köfteler için ise her yüzeyi 2-3 dakika pişirin.

Klasik Türk yemeklerindeki köfteler gibi, bitki bazlı köftemizi de çeşitli garnitürlerle zenginleştirebilirsiniz. Kendi özgün tariflerinizi yaratmak için çeşitli baharatlar ve soslarla denemeler yapabilirsiniz. Bu çok yönlü köfte, sadece ızgarada veya tavada pişirilebilir, kızartmalar, sote yemekler ve daha pek çok Türk ve dünya mutfağına uygun tarifte kullanılabilir.

 

Sağlıklı ve lezzetli bir et alternatifi arayanlar için bitki bazlı kasap köftemiz mükemmel bir seçenektir."

1_80_edited.jpg

SATIN AL!

1_34.JPG

İÇİNDEKİLER

Su, tekstüre soya proteini, soya protein konsantresi, patates nişastası, pancar tozu, galeta unu, soğan aroması,  karabiber, kimyon, karbonat, rafine pamuk yağı, metil selüloz, beyaz sirke, doğal aroma vericiler, mantar ekstraktı, yağ   tozu (Palm, Hindistan cevizi), tuz, malto dekstrin, nar ekşisi,tütsü aroması, ayçiçeği lesitini.

Alerjen olarak soya içermektedir.

Screenshot 2024-06-03 at 18.18.47.png
bottom of page