top of page

ETSİZ PROTEİN NUGGET

Size yeni Yoket etsiz Burger'i
sunmaktan gurur duyarız!

Tüm burger istekleriniz için bitki bazlı nihai seçenek olan lezzetli Yoket vegan burger köftemizle tanışın. GDO'suz soya proteini ile yapılan vegan burger köftemiz, geleneksel etli burgerlerin dokusunu ve tadını taklit edecek şekilde hazırlanmıştır. Bu, onu veganlar, vejeteryanlar veya klasik bir burgerin tadını çıkarırken et tüketimini azaltmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenek haline getirir.

 

Köftemiz yüksek protein içeriğine ve gerekli besin maddelerine sahiptir ve geleneksel et burgerlarına karşı sağlıklı, hafif ve doyurucu bir alternatiftir. Doğal malzemeler kullanılarak yapılmıştır, hormonlar, antibiyotikler, gluten ve kolesterol içermemektedir. Böylece diyet kısıtlamaları olanlar için güvenlidir.

IMG_2411.JPG

GDOsuz

Yüksek proteinli

Çevreci 

100% Bitkisel

Hafif

İÇİNDEKİLER

Tekstüre soya proteini, bitkisel yağ (pamuk), su, patates nişastası, kıvam artırıcı (metil selüloz), bitkisellif karışımı (narenciye lifi, selüloz lifi), aroma vericiler, beyaz sirke, dekstroz, maltodekstrin, maya ekstraktı,emülgatör (ayçiçek lesitini), tütsü aroma vericisi, buğday unu, granül kaplama malzemesi (buyğday unu, su, tuz, maya, tatlı kırmızı biber ekstraktı, zerdeçal ekstraktı, biberiye ekstraktı), tenklendirici (tartrazin)

PİŞİRME ÖNERİSİ

Yoket köftesini (+4 C) buzdolabında çözdürerek veya çözdürmeden pişirip tüketebilirsiniz. Önceden orta ateşte önceden ısıtılmış tavaya, ızgaraya ya da mangala köfteyi atın, her iki tarafını da sık sık çevirerek eşit sürelerde pişirin. Dondurulmuş köfteler için her bir yüzeyi 2,5-3 dk, çözündürülmüş köfteler için ise her bir yüzeyi 2-3 dk kadar pişirin.

Yoket burger köftemizi ızgarada veya tavada pişirin ve geleneksel etli burgerlere rakip olan zengin, lezzetli lezzeti deneyimleyin. Hem tek kişilik yemekler hem de et yiyen arkadaşlara ve aileye servis yapmak için mükemmel olan soya vegan burger köftemizin etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Marul, domates, peynir ve sos gibi klasik burger soslarıyla keyfini çıkarın veya yaratıcı olun ve kendi benzersiz dokunuşunuzu ekleyin. Bu çok yönlü köfte, hamburgerlerde, sandviçlerde ve daha fazlasında kullanılabilir. Vegan burger köftemizi deneyin ve farkı kendiniz tadın. Vegan et seçenekleri arıyorsanız, bu vegan burger köftesi mükemmel bir seçimdir.

bottom of page