top of page

HAMBURGER
KÖFTESİ 

YÜKSEK  PROTEİNLİ, GDOSUZ. İÇİNDE ET OLMADIĞINA  İNANAMAYACAKSINIZ!

Burger istekleriniz için bitki bazlı, mükemmel alternatif Yoket burger köftesi. GDO'suz ve bitki proteini ile üretilen bu köfte, geleneksel etli burgerlerin dokusunu ve lezzetini taklit eder, bu da veganlar, vejetaryenler ve et tüketimini azaltmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Yüksek proteinli ve besleyici öğelerle dolu köftemiz, geleneksel et burgerlerine sağlıklı, hafif ve doyurucu bir alternatif sunar. Hormonsuz, antibiyotiksiz, glütensiz ve kolesterol içermeyen doğal malzemelerle yapılmıştır, diyet kısıtlamaları olanlar için güvenli bir seçimdir.

KULLANIM ÖNERİLERİMİZ

Yoket Hamburger köftesini buzdolabında çözdürerek veya çözdürmeden pişirip tüketebilirsiniz. Önceden orta ateşte önceden ısıtılmış tavaya, ızgaraya ya da mangala köfteyi atın, her iki tarafını da sık sık çevirerek eşit sürelerde pişirin. Dondurulmuş köfteler için her bir yüzeyi 3-4 dk, çözündürülmüş köfteler için ise her bir yüzeyi 2-3 dk kadar pişirin.

 

Yoket burger köftemizi ızgarada veya tavada pişirin ve geleneksel etli burgerlere rakip olan zengin, lezzetli lezzeti deneyimleyin. Hem tek kişilik yemekler hem de et yiyen arkadaşlara ve aileye servis yapmak için mükemmel olan soya vegan burger köftemizin etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Marul, domates, peynir ve sos gibi klasik burger soslarıyla keyfini çıkarın veya yaratıcı olun ve kendi benzersiz dokunuşunuzu ekleyin. Bu çok yönlü köfte, hamburgerlerde, sandviçlerde ve daha fazlasında kullanılabilir. Vegan burger köftemizi deneyin ve farkı kendiniz tadın. Vegan et seçenekleri arıyorsanız, bu vegan burger köftesi mükemmel bir seçimdir

IMG_2411.JPG

SATIN AL!

preservatives-no-added-green-organic-leaf-icon-vector-24387441.jpg

Koruyusuz

GDOsuz

istockphoto-1297289529-612x612.jpg

Vegan

Yüksek Protein 

Netflix and chill 5.JPG

İÇİNDEKİLER

Su, tekstüre soya proteini, soya protein konsantresi, patates nişastası, pancar tozu, galeta unu, soğan aroması,  karabiber, kimyon, karbonat, rafine pamuk yağı, metil selüloz, beyaz sirke, doğal aroma vericiler, mantar ekstraktı, yağ   tozu (Palm, Hindistan cevizi), tuz, malto dekstrin, nar ekşisi,tütsü aroması, ayçiçeği lesitini.

Alerjen olarak soya içermektedir.

Screenshot 2024-06-03 at 18.18.47.png
bottom of page